Yazıyı Paylaş

Kişi Borçları tablosunu indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
Excel dosyası ilk giriş parolası : hasipv8
Tabloyu ilk açtığınızda hangi menüyü kullanmak istiyorsanız üstüne tıklamanız yeterlidir. Tablodaki bazı kişi borcu tabloları Kesenekler gönderilmeden kullanılacak tablolardır.

Gelen talepler doğrultusunda 3. ve 4. tabloda ufak değişiklik yapılmıştır. Kişi Borçları Tablosu Versiyon 8.1 ‘i indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

İndir “Kişi Borcu Hesap.Tablo ve Pratik Bilgiler Ver.81”

Kisi-Borcu-Hesap.Tablo-ve-Pratik-Bilgiler-Ver.81.xlsm – 12938 defa indirildi – 2,02 MB
35 thoughts on “Kişi Borçları vb. Hesaplama Tabloları – versiyon 8.1 (03/10/2019)”
    1. Hocam, 5510 sonrası personel ücretsiz izinden döndü, tablodan kişi borcu hesaplaması yaptım, yatırması gereken tutar ne aldığı tutardan yaklaşık 30 tl fazla çıkıyor, bu normal mi, iki gün çalıştığı için daha az çıkması gerekmiyor mu

  1. Hasip bey merhaba ihraçtan geri dönen öğretmene geriye dönük 4 yıllık bir maaş ödemesi yapacağız fakat proğram 2020 yılını yapmıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz.
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

    1. Ömer bey merhaba… Sgk prim iade ekranı açıldığı için dilerseniz bütün primlerin gün bazında kişiden tahsil edip, sgk dan para gelince kişi paylarını kişiye iade edebilirsiniz. Tabloda formül olmayan prim hücrelerine toplu olarak sgk primlerini yazarsanız Prim iade tutarlarınız tutacaktır.

Bir cevap yazın