scenic view of snow capped mountains during night
Yazıyı Paylaş

Aşağıda alt sınır aylığı farklarına ilişkin tahakkuklar bulunmaktadır. Bu tahakkukların 30.04.2021 tarihine kadar kurumumuza ödenmesi gerekmektedir. Tahakkukların detaylarını görüntülemek için ilgili dönemdeki tahakkuklar sorgulanıp aşağıdaki tablodan görüntülenebilir.

Hesaplama bordrosunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndir “PEK FARKLARI HESAPLAMA TABLOSU”

Pek-Farklari-5510.xlsx – 3813 defa indirildi – 14 KB

Videodaya ek olarak Kesenek Bilgi Sisteminden Örn: Şubat ayı tahakkuklarını getir derseniz pek farkı görünecektir. Orada detaya tıklayarak prim farklarını kalem kalem görebilirsiniz.

#pekfarkları #asgariücret #ocakşubat #p.e.k. #hesaplamatablosu #uzmanmutemet.com

4 thoughts on “P.E.K. FARKLARI – MYS ÖEB DÜZENLEME – TABLO ( Videolu Anlatım)”
  1. Saygıdeğer Kardeşim Hasip Ağırçelik,
    Hazırlamış ve kullanımımıza sunmuş olduğunuz excel tabloları çalışmalarınızdan dolayı öncellikle çok ama çok teşekkür ederim. Vermiş olduğunuz emekten dolayı hakkınızı helal ediniz. Her istediğiniz gönlünüzce olsun inşallah. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım.

  2. Mrb Hasip Bey. Paylaşımlarınız için Allah razı olsun sizden. EPK yaparken sadece MYS’den mi ödeme emri belgesi yapacağız bu yeterli mi. Sizin daha önceki bir videonuzda ocak ve şubat ayını seçip sonra gün bölümüne enter diyorsunuz sonra hayır onaylamıyorum diyorsunuz ya o işlemi yapacakmıyız onaylıyorum diyip gönderecekmiyiz?

    1. Arda bey merhaba ilk videomuzda SGK tarafından resen yapılma olayı yoktu. Kurumların manuel yapacakları sgk primleri için örnek yapmıştık. Son videoda SGK tarafından resen oluşturulacağı için tabloya ihtiyaç olmayabilir. Ama bazı kurumlarda saymanlıklar yine de çeşitli ödemler tablosunu istemişler bilginiz olsun. Siz mys’den ödeme emri kesmeniz yeterlidir. Son videoyu örnek alınız.

Bir cevap yazın