Yazıyı Paylaş

MYS SGK Emanet modülü-3 (Birden fazla borç gönderme(Asıl-EK-Gss) – Çoklu seçim hatası çözümü Videoda ki örnek gibi emanette bulunan primden öncelikle kıst olarak gönderme işlemi yapabilirsiniz. Saymanlık göndermiş olduğunuz kıst emanetleri onayladıktan sonra kalan emanetleri asıl bildirge için gönderebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde çoklu seçim için güncelleme olabilir.

#mysemanet #sgkemanet #mys #emanetmodül #primgönderme

3 thoughts on “MYS SGK Emanet modülü-3 (Birden fazla borç gönderme(Asıl-EK-Gss) – Çoklu seçim hatası çözümü”
  1. Hasip Bey merhaba,
    Sürekli İşçilerin 2021 toplu sözleşmeden doğan farklarını Sgk ek e-bildirge verilmesi ile ilgili bir başlık bulamadığım için burdan yazıyorum öncelikle ondan dolayı özür dilerim.
    Benim araştırdığım kadarıyla toplu sözleşmeden doğan farklar E-bildirge V1 üzerinden ilgili aylara ilişkin ek bildirge verilerek tahakkuk ettiriliyor. Fakat şöyle bir sorum olacak bildirge giriş aşamasında yasal süresi içerisinde verildiğini seçtiğimiz menü toplu sözleşme fark ekranında açılmıyor bununla ilgili bir paylaşım yapmanız mümkünmüdür.

  2. Hasip bey bu işlemlerin sadeleştirilmiş görüntüsü var ise hyalova22@gmail.com adresine gönderebilirmisiniz Telegramdan alamadım Yotuba hiçbir program için giriş yapmıyorum. 7 aydan kısa bir süre sonra yaş haddinden emekliye ayrılacam bu işleri bugüne kadar ben yaptım gider ayak SGK ile papaz olmayalım İlçe de de bunları benden başka bilen yok iyi çalışmalar

Bir cevap yazın