cash coins money pattern
Yazıyı Paylaş

İhraçtan dönen personelin geriye dönük maaşlarını hesaplamak için aşağıdaki tabloyu indirebilirsiniz. Tabloda geriye dönük isterseniz 10 yıllık maaş hesaplaması yapabilirsiniz. Tablo 5510 ve 5434 için geçerlidir.

İndir “İHRAÇTAN DÖNEN PERSONELE GERİYE DÖNÜK MAAŞ VB. HESAPLAMA BORDROSU .V1”

IHRACTAN-DONEN-PERSONELE-GERIYE-DONUK-MAAS-VB.-HESAPLAMA-BORDROSU-.V1.xlsx – 28891 defa indirildi – 25,11 KB

İhraçtan dönen personel için geriye dönük 1-10 yıl arası maaşlarını aşağıdaki videoda örneğini yaptığım gibi sitemizde bulunan kişi borçları hesaplama tablosu üzerinden hesaplama yapabilirsiniz.

Eğitim videolarından haberdar olmak için kanala abone olunuz. ABONE OL

#İHRAÇSONRASIDÖNÜŞ #PERSONEL #

8 thoughts on “İHRAÇTAN DÖNEN PERSONELE GERİYE DÖNÜK MAAŞ VB. HESAPLAMA BORDROSU .V1”
 1. Mrb. Hasip bey;
  Ben sitenize ve you tube sayfanıza yeni üye oldum. Üye olmadan önce de paylaşımlarınızı takip ediyordum. Tokat Gaziosmanpaşa Ünv. Ziraat fak. Maaş mutemediyim. Son paylaştığınız “İHRAÇTAN DÖNEN PERSONELE GERİYE DÖNÜK MAAŞ VB. HESAPLAMA BORDROSU .V1” excell proğramını indirdim. Fakat sizin burada paylaştığınız video içerikleri ile aynı değil. Mesela 14 günlük farklar yok.
  Diğer taraftan maaşları yaptık bitirdik bence ödemeye geçmeden önce geriye dönük göndereceğimiz emekli keseneklerine ait detayları göremiyoruz. Onları göndermek için kesenek bilgi sistemine girerek ön kontrol yapmamız daha doğru olur diye düşünüyorum.
  Teşekkürler, kolay gelsin..
  Hüseyin YILDIRIM
  0535 494 83 62

  1. Merhaba Hüseyin bey.. Videodaki örnek v9. kişi borcu tablosundaki ihraç.. maaş tablosu için. Bu tabloyu ayırarak tek bir şekilde paylaştım. 2020 ve 2021 yılına ait son katsayıları girdim. Dediğiniz gibi farkları kaldırdım. İnanın onun için epey bir zamanımı alacaktı o yüzden ihtiyacınız var ise onu manuel bir bordro ile oluşturabilirsiniz. Fırsat bulursam Hüseyin bey farkları da ekleyeceğim. Hüseyin bey aklınıza yine takılan soru olursa arayabilirsiniz 0507 041 54 05

   1. iyi çalışmalar
    fark işlemlerini eklerken formülü 31 e bölüp 14 ile çarpım yapılırsa en doğru sonucu veriyor. aksi durumda sadece aradaki farkı tam ay gibi işlem yaparak bordroya yansıtıyor V9 versiyonunda

 2. Merhaba hasip bey, telegram gruplarınıza da üyeyim, verdiğiniz yardımlar için şimdiden teşekkür ederim. excelinizi güncel bir hesaplama yapmak için kullanmak istiyordum fakat 2022 dahil hesaplamayi yapamıyorum.

  Birde 14 günlük farklari hesaplaya bileceğim ayri bir excel varmidir.

 3. merhaba hasip bey, öncelikle yaptığınız çalışmalar çok güzel sizi tebrik ediyorum. Bu işle uğraşan arkadaşlara çok yardımcı oluyorsunuz size teşekkür ederim. Burada paylaşmış olduğunuz geriye dönük 10 yıllık maaş hesaplama excel çalışmanızı kullanmak istedim ama 2022 yılına ait veriler yok bunun için kullanamadım. Bu programı güncelleyecek misiniz bunu merak ettim.
  İyi çalışmalar kolay gelsin

Bir cevap yazın