Yazıyı Paylaş


14 günlük fark maaş, refah farkı tam maaş ve fark maaşların sgk primleri ile alakalı hazırlamış olduğum excel tablosunu indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

İndir “14 Günlük Fark Maaş – Refah Farkı Tam – Sgk Prim İşlemleri”

14-Gunluk-Fark-Maas-Refah-Farki-Tam-Sgk-Prim-Islemleri.xlsx – 4761 defa indirildi – 369,05 KB


Fark maaşlarla ilgili hazırlanmış olan videoyu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Kbs’de yayınlanan 14 günlük fark maaşlarla ilgili duyuruyu indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

İndir “14 günlük fark duyurusu”

14-GUNLUK-FARK-MAAS-ISLEMLERI-ILE-ILGILI-KBS-DUYURUSU.pdf – 2907 defa indirildi – 153,86 KB

#14günlükfark maaş #farkmaaş #refahfarkı #2022 #memur

11 thoughts on “14 Günlük Fark Maaş – Refah Farkı Tam – Fark Maaş Sgk Prim İşlemleri -2022”
  1. Hocam video ve anlatım için teşekkürler. Ancak bir kaç şey kafama takıldı.5434 sayılı kanuna tabi personel için emsan veri kbs de nerede oluşuyor ve hemen oluşuyor mu? Çünkü 5510 1 gün sonra yansıyor diye hatırlıyorum.
    Diğeri ise sözleşmelilerin 2,5 zammını aralık ayına ek verilmesi lazım ancak ocak ayında bildirsek olur mu? Ocak maaş,ek ders ve 2,5 birlikte olarak?

  2. Sayın hocam Yabancı Uyruklu sözleşmeli personel olarak daha önce birimimde çalışan bir personel vardı, bu ay itibari ile (24.01.2022) başlayan başka bir yabancı uyruklu personel daha göreve başladı. Yalnız bordro üzerinde asgari geçim indiriminin kalkması nedeni ile Gelir Vergisi İstisnayı nasıl hesaplayacağımı bir türlü beceremedim yardımcı olabilir misiniz? Eğer yardımcı olabilirseniz özelden bordroyu size göndereyim. Gerekli güncellemeyi yapıp tekrar bana evran_hisem@hotmail.com adresime gönderebilir misiniz? Peşin teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım. İyi ki varsınız.

Bir cevap yazın