Merhaba,

Sitemize herkes ücretsiz olarak üye olabilir. Sitemize Vip Üyelik aboneliği, sunduğumuz hizmetlere daha fazla destek sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir sistemdir. Verdiğiniz destekler, sitemizi daha etkili ve verimli hale getirmemize yardımcı olacaktır.

Sitemizin yazılım güncellemeleri, Reseller, VPS, Domain, SSL, veritabanı, Office uygulamaları gibi giderlerinin karşılanması adına bu sistem hayata geçirilmiştir. Sitemiz büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir ve bu nedenle büyük sunuculara (VPS vb.) ihtiyaç duyarız. Bu sunucuların maliyetleri aylık/dolar bazında yüksek meblağlara ulaşmaktadır. Sitemizin mutemetlere en iyi şekilde hizmet verebilmesi adına desteklerinizi beklemekteyiz.

Vip Üyelik Avantajları:

Vip Üyelik Koşulları:

Abonelik Ücretleri:

Ödeme ve İletişim:

EFT/Havale sonrası Vip Üyelik otomatik olarak en kısa sürede aktif edilmektedir.

Hesap Alıcı Adı: Onur ALBAYRAK

Banka : AKBANK

IBAN no: TR46 0004 6009 9588 8000 1343 47

Sözleşme şartlarımızı kabul ettikten sonra alınan hizmet için yukarıdaki Iban numaramıza 1 yıllık ücret karşılığı kadar bağış yapılması gerekmektedir.

Vip Üye Nasıl Olabilirim?

Öncelikle Sitemize Üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra Vip Üye olmak için ücreti EFT/Havale yoluyla yatırıyorsunuz. Ödeme sonrası Vip üyeliğiniz otomatik olarak aktive edilmektedir. Eğer sitemize zaten üye iseniz ve Vip üye olmak isterseniz ödeme sonrası Özel Üyeliğiniz sistem tarafından otomatik aktive edilmektedir.

Vip Üyeliğimin Süresini Nerden Kontrol Edebilirim?

Vip üyeliğinizin süresini öğrenmek için tıklayın.

Unutmayın ki, Vip Üyelik sistemi ile sunulan bilgilere ve paylaşımlara sitemiz sorumlu değildir. Vip Üyelik ücretleri, sunucu ve alan adı gibi maliyetleri karşılamak için alınmaktadır.

Saygılarımızla…

Lütfen Not Edin

Destek / İletişim Bilgileri:

Email: [email protected]